Silivri  Haber

  • 8.6586
  • 10.3125
  • 12.0045
Mayıs aylık burç yorumları | Mayıs ayında burçları ne bekliyor?
Mayıs aylık burç yorumları | Mayıs ayında burçları ne bekliyor?

Mayıs aylık burç yorumları | Mayıs ayında burçları ne bekliyor?

Mayıs ayında gerçekleşecek Boğa Yeni Ayı'yla birlikte para piyasalarında oldukça dikkatli olmamız gerekecek. Ekonomik olarak çeşitli buhranlar, sıkışmalar meydana gelebilecek. 26 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ise, 2013 senesine benzer derecelerde gerçekleşecek. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun Mayıs ayı burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

KOÇ BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay yaşamınızın her alanında yeni ve taze enerjiler hakim olmaya başlayacak. Yaşamınızın pek çok alanında yeniliğe gitmeye başlayacaksınız. Yakın çevreniz değişebilir, bakış açınız farklılışabilir.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren hızlı düşünüp, hızlıca harekete geçen tarafınız öne çıkmaya başlayacak. Kardeşlerle ilişkiler gündeminizde olacak. Kardeşlerinizin hayatında yenilikler olabilir. İş ve eğitim kaynaklı seyahatler yapabilirsiniz. Ayın geri kalanında daha sık fikir değiştirdiğinizi görecek, seçim yapmanız gereken durumlarda daha çok yeniye ve farklı olana gitmek isteyeceksiniz. Aile içinde kutlama ve merasimler olabilir.

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BOĞA BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay sizin için finansal konular ön planda olmaya başlayacak. Yeni kazançlar, yeni finansal anlaşmalar ve parça parça pek çok harcama karşınıza gelecektir. Kendinizi artı ve eksilerinizle daha iyi tanıyacak, kendinizle ilişkinizde ilerleme kaydedeceksiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren finansal konularda hızlı gelişmeler olacak. Paranızı yönetmekle ilgili yeni kararlara gidebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilir, bütçenizi iyileştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Küçük küçük ödemeler ve harcamalar artabilir. Çocuklarınız için daha sık para harcayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hediyeleşmeler olabilir. Aşk ilişkilerinde beklentilerinizin karşılanması sizin için daha önemli hale gelebilir.

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İKİZLER AYLIK YORUMU

Bu ay ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle ilgili önemli gündemler olacaktır. Güven, sadakat ve bütünleşme konuları ilişkilerinizde ön planda olacak. Gözlemci olma ve farkındalığı arttırma zamanı.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren daha fazla kendi hayatınıza odaklanacak, daha çok yenilik arayışında olacaksınız. Eskiye dair konular, eski alışkanlıklar ve rutinler sizi zaman zaman sıkabilir, sıkılgan yapabilir. Her zaman sık karar değiştiren siz İkizler burçları, bu dönemde daha hızlı karar değiştireceksiniz. Finansal gündemlerinizle ilgili aniden yeni kararlar alabilirsiniz. Küçük riskler alarak paranızı arttırma adına yatırımlara girebilirsiniz.

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YENGEÇ BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay yaşam düzeniniz, rutininiz ve alışkanlıklarınız değişiyor. Çalışma düzeninizde, iş hayatınızda veya mesleğinizde bir kırılma noktası yaşanabilir. Sınırlarınızı aşabilir, özgürleşebilir, cesaret gerektiren bir konuda adım atabilirsiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren ruh ve beden sağlığınızı korumak ve geliştirmekle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Olayların, karşınıza gelen gündemlerin daha sık arka planını sorgulayabilirsiniz. Anlık duygu ve düşüncelerle harekete geçmeye daha açık olacağınız bir süreçte olacaksınız. Fakat anlık duygular, anlık sarf edilen sözler sonrasında kayıp ve pişmanlıklara sebep olabilir. Bu sebeple ay boyunca uzun vadeli düşünerek hareket etmeye, önemli konularda ani karar almamaya, önemli konuşmalarda sözlerinizi seçmeye özen gösterin.

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

ASLAN BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay sosyal çevrenizde değişimler yaşanıyor olacaktır. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde hızlı ilerleyen, hızlı gelişen deneyimler kapınızı çalacak. Eski dostlar, geçmiş ilişkiler ve yeni teklifler karşınıza gelebilir.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren sosyal çevreniz hareketlenecek. Arkadaşlarınız ve sosyal medya aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızdan hediye alabilir, hediyeler verebilirsiniz. Yaşamla daha iyi bir alma-verme dengesi kurduğunuzda dilek ve istekleriniz karşınıza gelebilir. Paranızı bereketlenebilir. Bu tarihten itibaren küçük küçük harcamalar artış gösterebilir.

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BAŞAK BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay gelecek planlarınıza odaklanacak, ileriyi düşünecek, hayatınıza bazı farklılıklar getireceksiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren geleceğinize yönelik planlarınıza odaklacak, hem iş hem özel hayatınızda ilerisini düşünerek hareket etme eğiliminde olacaksınız. Burcunuzun doğası gereği her durumu farklı seçenekleriyle düşünen, değerlendiren siz Başak burçları bu dönemde fazla seçenekler, olasılıklar üzerine kafa yoracaksınız. Bu da beraberinde zaman zaman kararsızlıkları getirebilir.

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TERAZİ BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay ilişkilerinizde yenilikler ve ilerleyişler gündeme gelecek. İş hayatınızda geleceği düşünerek hareket edeceksiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren iş, eğitim ve özel hayatınızla ilgili pek çok düşünce olacaksınız. Kararsızlıklarınız, karar değiştirmeleriniz artabilir. Ana göre, anlık ruh halinize göre hareket etme eğiliminde olabilirsiniz. İlişkilerinizde kısa süreli küslükler yaşanabilir. Kısa bir zaman sonra barışmaya gidilebilir. Aynı zamanda eğitim hayatınızda da sorunları çözme konusunda daha pratik düşünen, daha başarılı olan bir pozisyonda olacaksınız. Zekanız ve olaylara çift yönlü bakabilmeniz sayesinde her alanda başarıya daha kolay ulaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU AYLIK YORUMU DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

AKREP BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay finansal konularda büyük değişimler karşınıza gelebilir. Hakkınızı savunduğunuz, hak ettiğinizi aldığınız bir süreç içinde olabilirsiniz. İlişkilerde, iş hayatında veya finansal konularda daha uç fikirler içinde olabilir, her duygu ve düşüncede, attığınız adımlarda abartıya kaçmaya daha meyilli olabilirsiniz. Dengelenme ve yavaş ilerleme zamanı.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren sorgulayıcı, meraklı, şüpheci yanınız daha çok ortaya çıkmaya başlayacaktır. Olayların iç yüzünü, arka planını daha çok sorgulayacak ve merak edeceksiniz. Etrafınızdaki insanların gerçek niyetlerini sorgulayabilir, samimiyete daha çok önem verebilirsiniz. Sevdikleriniz için maddi yardımlar yapabilir, borç verme gündemleri içinde olabilirsiniz. Dolandırıcılık durumlarına karşı dikkat etmeniz gereken bir ay.

AKREP BURCU AYLIK YORUMU DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YAY BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay ilişkilerinizde yeni gündemler ortaya çıkacak, ilişkilerinizde değişimler yaşayacaksınız. Önemli ilişkiler kurabilir, süregelen ilişkilerinizde ileriye yönelik kararlar alabilirsiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren odağınız ilişkiler alanında olmaya başlayacak. İş ve özel hayatınızdaki ilişkiler üzerine daha fazla kafa yoracaksınız. Her iki alandaki ilişkilerinizde Merkür gezegeninin doğası gereği hızlı gelişmeler, hızlı ilerleyişler olabilir. Daha flörtöz olacağınız, ikna edici tarafınızın ortaya çıkacağı bir süreç başlıyor. Merak duygunuzu uyandıran kişiler, olaylar karşınıza gelebilir.

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMU DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay iş hayatınızda, yaşam düzeninizde, rutinlerinizde ve alışkanlıklarınızda değişimler olacak. Kendi hayatınızla, kendi bedeninizle, kendi hedeflerinizle ilgilenme zamanı. Attığınız adımlar uzun vadede size kazanımlarla geri dönecektir.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren iş hayatınıza, iş, eğitim ve ilişkilerin gerektirdiği sorumluluklara odaklanacaksınız. İş hayatınız ve eğitim hayatınızla ilgili önemli görüşmeler, mülakatlar ve sınavlar gündeminizde olabilir. Bu süreçte yapacağınız iş başvurularından ilerleyen günlerde beklediğiniz olumlu yanıtları alabilirsiniz. Geleceğiniz için emek verme, çalışma ve çabalama zamanı. Aynı zaman diliminde beden sağlığınızla ilgili ufak rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Bulaşıcı hastalıklara karşı daha fazla özen gösterin. Beslenme düzeninizi korumaya çalışın.

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

KOVA BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay aşk ilişkileri, partnerlikler, dostluklar ve ilişkiler ön planda olacak. İlişkilerinizi daha iyi okuyabileceğiniz, farkındalığınızın artabileceği bir sürece girebilirsiniz. Kendinize olan güvenin artacağı, kendinizle barışabileceğiniz bir süreç başlıyor.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren aşk hayatınızla ilgili hızlı gelişmeler karşınıza gelmeye başlayacak. Duygular daha fazla dile dökülecek, konuşulacak. Aklı ve zekasıyla, bilgi birikimiyle sizi etkileyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tutkular, zaaflar ilişkilerde ön planda olabilir. Korkularınızın, travmalarınızın farkına varabilir, iyileşmek ve daha sağlıklı hissetmek için kişisel gelişim çalışmalarıyla ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMU DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BALIK BURCU AYLIK YORUMU

Bu ay hayatınızın temel noktalarında önemli gündemler karşınıza gelebilir. Ayın ikinci yarısında hayatınızda yeni bir sayfa açılabilir. Mayıs ayının ilk yarısı boyunca daha içe dönük, yakın ilişkilere odaklı bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren evinizle, ilişkilerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Kardeşlerle ilişkiler iyileşebilir, aile üyeleriniz ve dostlarınızla daha sık iletişim halinde ve ilişkide olabilirsiniz. Süregelen ilişkinizi bazı noktalarda gözden geçirebilirsiniz. Ay içerisinde zaman zaman umursamaz yanınızla öne çıkabilir, sıkılganlıklar yaşayabilir, değişim ve farklılık ihtiyacında olabilirsiniz. Tembellik, dağınıklık, erteleme ve kaçma hali hayatınızda bir dağınıklığa sebep olabilir. Yaşam alanınızdaki dağınıklıklar, motivasyonunuzu düşürebilir.

BALIK BURCU AYLIK YORUMLARI DEVAMI İÇİN TIKLAYIN